landscape-74572_1920.jpg

KONTAKTY

 

 

 

 

 

Jednatel firmy
 

Štefan Nejeschleba                             stefan@agencytransport.cz         +420 602 404 627


 

Prokurista, pověřenec pro ochranu osobních údajů
 

Mgr. Sylvie Samsonová, BA, MSc     sylvie@agencytransport.cz       +420 732 827 906
 

Mezinárodní a vnitrostátní přepravy
 

Bc. Pavlína Kadlecová                      pavlina@agencytransport.cz      +420 725 525 919

Olina Andrlová                                   olina@agencytransport.cz          +420 607 074 415

Jan Šindelář                                       honza@agencytransport.cz        +420 724 239 232

Ing. Katarína Labovská                     katarina@agencytransport.cz     +420 602 447 607

Michal Straka                                     michal@agencytransport.cz       +420 602 190 565

Ekonomický a obchodní úsek
 

Ing. Helena Vencálková                  helena@agencytransport.cz        +420 602 190 713

Ladislava Tlustá                              vladka@agencytransport.cz        +420 602 190 713

Zuzana Tolarová, DiS                     zuzanat@agencytransport.cz     +420 702 163 135

Veronika Šindelářová                    veronika@agencytransport.cz          

Korespondenční adresa:

AGENCY TRANSPORT S.R.O.
Družstevní ulice 63
Chrastava
463 31

Fakturační adresa:

AGENCY TRANSPORT S.R.O.
Hanychovská 557/12a
Liberec 3
460 10

IČO: 27271854
DIČ: CZ27271854
 
www.agencytransport.cz
info@agencytransport.cz

GPS:

50°45'31.680"N, 15°2'34.411"E


Kudy k nám

  • Facebook
  • Instagram

Contact Us